Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ehdottomasti tämä ja näillä perusteilla. Väre tosiaan vaikuttaa murtamattomammalta kuin Bolt.Jos pitää valita Kups vai HJK kotona, niin mieluummin Kups. Helsinkiin on lyhyempi matka ja siellä ei tällä kaudella ainakaan oltu huonoja.
Onko Gnistanin tilanne noin heikko, että alasarjan myötä laitettaisiin lappu luukulle? Olins siinä luulossa, että Oulunkylässä on taustajoukot kunnossa ja toimintaa kehitetty oikeaan suuntaan.Siinä olis sarjataulukon kannalta puolensa, jos Gnistan nipistäisi nyt pisteet SJK:lta. Mutta samalla meidän päätöspeliimme tulisi sama Gnistan joka pelaa elämästä eli yläloppusarjasta tai kuolemasta.
No en nyt ihan tuota tarkoittanut, eikä ole tuommoisesta tietoa.Onko Gnistanin tilanne noin heikko, että alasarjan myötä laitettaisiin lappu luukulle? Olins siinä luulossa, että Oulunkylässä on taustajoukot kunnossa ja toimintaa kehitetty oikeaan suuntaan.
Näin! Gnistanilla on puolen maailman sympatiat ja joku poltetun maan raivo puolellaan. Eiku huutamaan Ilvekselle!Elikkäs kaikki sunnuntaina Boltille! Tässä on sen verran panosta, että täytetään se vieraskarsina![]()
Tää ketju ehkä paras tälle.
Naurahdin ihan vähän.