Hyvönen - Stefan - Kariya
Luottopelaaja
- Viestejä
- 3 154
Kuulostaa ihanan ysäriltä.Seittemän jälkeen kun kurkkaa TXTV::stä ja sitten heti perään puali yheksältä uurestaan, niin siinä on riittävästi tiatoo. Lopun näkee Urheiluruudusta.
Kuulostaa ihanan ysäriltä.Seittemän jälkeen kun kurkkaa TXTV::stä ja sitten heti perään puali yheksältä uurestaan, niin siinä on riittävästi tiatoo. Lopun näkee Urheiluruudusta.
Älähän nyt, TekstiTV app puhelimessa on kova!!Kuulostaa ihanan ysäriltä.
Juuri näin, ei turhia klikkiotsikoita!Älähän nyt, TekstiTV app puhelimessa on kova!!
Yksi parhaista sovelluksista mitä puhelimeen saaÄlähän nyt, TekstiTV app puhelimessa on kova!!
Atro Leppänen voittaa kohta pistepörssinKovarcik hajos verryttelyissä
Siltähän tuo vaikuttaa.
Antsa kertoilee että olisi jäänyt alkulämpöjen jälkeen kokoonpanosta sivuun.Tuskin on mies täydessä kunnossa ja parsittu väkisin kasaan kun sen verran kovat panokset.
Olisi kyllä ihan ansaittuAtro Leppänen voittaa kohta pistepörssin![]()
Näki Tapsun ja meni maha kuralle.Kovarcik hajos verryttelyissä
Pelästy Arvo-RauhalaaNäki Tapsun ja meni maha kuralle.
Äh ei sellaisia, mulla on aina teksti-TV -välilehti auki Safarissa..Älähän nyt, TekstiTV app puhelimessa on kova!!
Teki just maalinkin viime pelissä. Vai oliko edellinen….Onpas JYP hidas joukkue. Ja Pekka Jormakka - jumalauta vieläk se pelaa?
Kahden pelin maaliputki.Teki just maalinkin viime pelissä. Vai oliko edellinen….