Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
kylläonkivaaollailvesfani sanoi:
VP sanoi:Ilveksen omistuspohjaan viimein muutoksia? - Risto Jalo mukana hankkeessa:
http://kiekkoareena.fi/jutut/ilveksen-omistuspohjaan-viimein-muutoksia-risto-jalo-mukana-hankkeessa
Ensinnäkin todella hienoa, että Jalo mukana. Toiseks, aivan uskomatonta mitä Share-Ilves on saanut aikaan. Tämän jutun perusteella Sharen aikaansaannos nämä neuvottelut.
Tietysti vielä on pitkä matka, jotta tavotteeseen päästään, mutta kuitenkin upea suoritus. Nyt täytyy vaan toivoa, että Vinnie on oikeasti mukana ja aidosti valmis tähän eikä vaan ole puhunut lämpikseen.
Mutta, jokatapauksessa aivan fantastista työtä Sharelta. Loistavaa! Kiitos siitä!
WsQ sanoi:Jotenkin pieni pettymys on tuo Sharen suunnitelma äkkiseltään. Toivotaan että menee maaliin, mutta valmiimpaa pakettia jo hehkutuksen perusteella odotin.
Jorman Kivet sanoi:WsQ sanoi:Jotenkin pieni pettymys on tuo Sharen suunnitelma äkkiseltään. Toivotaan että menee maaliin, mutta valmiimpaa pakettia jo hehkutuksen perusteella odotin.
Kun mikään ei riitä tahi kelpaa.
Minusta tämä oli helvetin hieno uutinen ja Ripa mukana. Ei voi kuin mennä maaliin. Peukku täältä Sharelle.