ZikZak
Luottopelaaja
- Viestejä
- 1 404
50 päivää myyntiaikaa eli yli 10k täytyy tulla.onhan se houkutteleva peli nöhdä niidenkin jotka ei mee huutaa seisomakatsomoon!7k mahdollinen?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
50 päivää myyntiaikaa eli yli 10k täytyy tulla.onhan se houkutteleva peli nöhdä niidenkin jotka ei mee huutaa seisomakatsomoon!7k mahdollinen?
Juu50 päivää myyntiaikaa eli yli 10k täytyy tulla.
5200-5400 eli ehkä 6k...on nää huonoja nää nykyiset yleisömäärät!Juuentäs huominen peli?
Palataanko taas tän tason budjettiinNäillä yleisömäärillä on kohta turha huudella että hankitaan Kaikenmaailman Lanttoja sun muita!Kohta palataan siihen aikaa kun hankitaan vähä-ruoholoita ja Välimaita jos Ilvesyhteisö ei palaa areenalle.
Jos näin niin pian täytyy tosissaan miettiä kannattaako areenalla enää pelata.Tämä on alkuhuuman ja ale-/ilmaislippukampanjoinnin jälkeen vain inhorealismia Tampereen kokoisessa kylässä.
Missäs sitten ajattelit pelata? Tesomalla?Jos näin niin pian täytyy tosissaan miettiä kannattaako areenalla enää pelata.
Eikös hakametsässä vielä jää? Mutta ei siinä mitään jos 5k yleisömäärät perjantaisin riittää että saadaan jatkossakin yli 3miljoonan joukkueita ni hyvä.Missäs sitten ajattelit pelata? Tesomalla?