• Moro! Perinteinen Ilvesfoorumin kevätveikkaus järjestetään nyt jo yhdeksättä kertaa. Suuren suosion saavuttanut veikkaus järjestetään omassa osiossaan täällä. Kaikki joukolla mukaan, ja veikkausonnea!

Liigan otteluseuranta (pl. Ilves)

Ikurin Vire

Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
Viestejä
26 224
Pysykin paidalla on nyt pelannut jo ainakin kolme eri pelaajaa, jos Saukkoseen on uskominen.
 

Cigaro

Luottopelaaja
Viestejä
2 729
En pitäisi edes mahdottumuutena, että Pelsut kyykkäisi Jokereille tuolla läpsyttelyllä. Tuskin asenne tuosta paremmaksi muuttuu. Sarjajumbo (reilulla erolla) riepottelee ihan miten tahtoo.
 

Toppapöksy666

Luottopelaaja
Viestejä
5 660
S-marketin tällä hetkellä pyörivästä mainoksesta peräisin (luulisin)

Saukkonen on sitten varmaan maailman ensimmäinen ja viimeinen selostaja joka ottaa vaikutteita selostuksiin mainoksista. :D
 

Ikurin Vire

Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
Viestejä
26 224
Lehterät pyörii toista vaihtoa putkeen omissa. On ne hitaita.
 

bxl-man

Share Ilves #18
Viestejä
3 012
Helpot rahat tarjosi bwin, Jukurit kertoimella 2,95!!!
 

jäämies-70

Luottopelaaja
Viestejä
6 877
Tuomarilinja on muka hyvä.. kaikkea saatanaa nuo kommentaattorit höpöttää!
Eihän tuolla puhalleta ku kuolleet.. ehkä.
 

VärienTunnustaja

Divarijyrä
Ylläpidon jäsen
Viestejä
5 729
Täytyy kyllä Monnille nostaa hattua siinä, että Jukurit on selkeesti saatu paremmin henkisesti valmistettuu selviytymistaisteluun. Kaikki oli jo Jukurit viemässä karsintaan mutta lähellä on Pelsuilla se tie.

Enpä olis kauden alussa uskonut
 
Ylös