ipa1970
Luottopelaaja
- Viestejä
- 9 999
Jos oikein tuuri käy ja yleisömäärät hpklla noin heikkoja voisi hyvin olla mahdollista konnan siirto ipaan? Pidetään peukkuja.Jauhetaanko välillä Kontiolan vaikutuksesta HPK:n tykkiavaukseen kaudelle?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Jos oikein tuuri käy ja yleisömäärät hpklla noin heikkoja voisi hyvin olla mahdollista konnan siirto ipaan? Pidetään peukkuja.Jauhetaanko välillä Kontiolan vaikutuksesta HPK:n tykkiavaukseen kaudelle?
Aikanaan jaksoin jauhaa kivestä , ja lähtijän se!
Jauhetaanko välillä Kontiolan vaikutuksesta HPK:n tykkiavaukseen kaudelle?
Kumman ottaisit: aloituskuningas Romanin vai ylivoimaguru Kontiolan?
-Kumpi olisi vahvistus?
Sopii. Tänään 0+3 ! Hpk tällä kaudella tehnyt 9 maalia joista 8 kontiola ollut tekemässä . Mitä se mahtaa kertoa konnasta?Jauhetaanko välillä Kontiolan vaikutuksesta HPK:n tykkiavaukseen kaudelle?
Huomioidaan myös 1,5-2,0-kertainen hintaero.
Jep. Markalla saa markan tavaran.Huomioidaan myös 1,5-2,0-kertainen hintaero.
No joo syöttelee kun pääse yv kuvioon mutta täysi viisikko pelaamisessa ei pysty luistella tarpeeksi nopeasti että Meskanen saisi paikkoja laukoa maalejaEn tiedä kuinka moni katsoi KooKoo-pelin kokonaisuudessaan? Roman oli aktiivisesti pelin sisällä ja laukoi ja syötti pari kertaa hyvin.
Se on paljon enemmän kuin Jukurit-pelissä.
Jäsen crueman halusi että jauhetaan välillä tästä. Siitä se sitten lähti.Mitähän täällä jatkuvasti väännetään jostain Kontiolasta? Miksei otettu Puljujärveä, olis varmaan ollu saatavilla. Ihan samanlaisia mielikuvia voi tehdä siitäkin.
No joo syöttelee kun pääse yv kuvioon mutta täysi viisikko pelaamisessa ei pysty luistella tarpeeksi nopeasti että Meskanen saisi paikkoja laukoa maaleja
Aikanaan jaksoin jauhaa kivestä , ja lähtijän se!
Eikös Konna ollut vapaalla ja silti Tillu horisi että pakko hommata Leinon korvaaja ulkomailta, kotimaisia ei löydy jotka täyttää kriteerit. Maksaisin kyllä Kontiolalle 1,5 kertaisesti Romanin liksan silmääkään räpäyttämättä.
Näyttäää ihan hyvin Innasen vauhdissa pysyvän jos olet maaleja katsellut, enkä Innasta pidä hitaana.