Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tällaisten asioiden seuraaminen voi tuntua monesta ylitulkitsemiselta, mutta kiinnitin huomiota ihan samaan asiaan.Katsokaapa vaikka kun Suomi kavensi ottelusarjaa, niin Palve tuli todella hitaasti sieltä juhlimaan. Clendeningin tuuletuksiin jos vertaa, niin ihmettelen suuresti.
Toivottavasti sai tänään lomautuslapun….Palvehan sanoi ennen pleijareita et tää on hänelle vaan työpaikka, se näkyi
Mitään lomautusta kun kengän kuva persukseen.Toivottavasti sai tänään lomautuslapun….
Joo en löhde tulkitsemaan tuon enempää, mutta yleinen ilme oli hyvin erikoinen eikä näkynyt sitä runkosarjassa nähtyä rentoutta. Joku syyhän sille on tai sitten se vain nytti siltä. Vaikea sanoa, eikä sen enää väliä ole. Toivottavasti Sveitsissä saa sitten taas paremman peli-ilmeen takaisinTällaisten asioiden seuraaminen voi tuntua monesta ylitulkitsemiselta, mutta kiinnitin huomiota ihan samaan asiaan.
Vetihän Ikonen myös loppukauden ihan vihkoon tehopisteiden valossa kun sopimus Ruotsiin varmistui. Ilmeisesti oli myös vain töissä täällä kun mennään samalla logiikalla.Kiitos ja näkemiin paineeton palkkasoturi-Palve. Ennen kautta oli vallalla epäilyksiä, miten taso riittää parin Ruotsissa vietetyn floppikauden jälkeen vielä Ilveksen ykkössentteriksi. Runkosarjassa riitti oikein mainiosti ja siitä vielä koristeeksi kakun päälle pistepörssin voitto. Niitä ei ole nähty Ilveksessä liikaa viime vuosikymmenillä. Parhaimmillaan luova ja viihdyttävä pelaaja, joita Ilves-kannattajat ovat aina osanneet arvostaa.
No no, eipä lähdetä tuolle tielle. Syyt floppiin muualla.Tälle työläiselle mää toivon mahdollisimman paskaa peliuraa jatkossa. Ei ollut sydän Ilveksen muotoinen.
Mielipiteeni pitää. Monta syytä muuallakin. En arvosta pätkääkään.No no, eipä lähdetä tuolle tielle. Syyt floppiin syyt muualla.
Aina voi ja saa olla pettynyt, jos saa muuta kuin tilaa. Mutta se, että manataan toiselle paskaa loppu-uraa, niin ei ole ok. Joku raja näihinkin. Luo pahaa Karmaa.Mielipiteeni pitää. Monta syytä muuallakin. En arvosta pätkääkään.
Kyllä alisuoritti niin kuin suurin osa. Meniskö kuitenkin isoin piikki penkin taakse…Tälle työläiselle mää toivon mahdollisimman paskaa peliuraa jatkossa. Ei ollut sydän Ilveksen muotoinen.