Ikurin Vire
Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
- Viestejä
- 26 741
Malekin touhu näytti siltä että Porin koomailut kolkutti takaraivossa.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Kunnon alibipelaaja ottaa kauden nopeimman spurtin kun erää on 2 sekuntia jäljellä.Ja katsokaa millä jalalla Väisänen polki lopussa.!! Kuka ton paidan sisällä on???
McDavid??Ja katsokaa millä jalalla Väisänen polki lopussa.!! Kuka ton paidan sisällä on???
*1Kunnon alibipelaaja ottaa kauden nopeimman spurtin kun erää on 2 sekuntia jäljellä.
Toivottavasti ei mennyt kaikki paukut tuohon spurttiin tässä pitäis vielä pari erää ainakin jaksaa luistella.Ja katsokaa millä jalalla Väisänen polki lopussa.!! Kuka ton paidan sisällä on???
Jalokala NHL:n kidasta?Ja katsokaa millä jalalla Väisänen polki lopussa.!! Kuka ton paidan sisällä on???
Meillä on Näppilä.Huolestuttavaa on kyllä se, että ollaan liikkeessä jäljessä jopa Sporttia vastaan. Ei tuo joukkue voi oikeasti olla noin hidas.
Ei kai mikään kuitti tuolle suurelle tietäjälleJalokala NHL:n kidasta?
Kyllä, mutta on tuossa kuitenkin melkoinen ero Ilveksen tappioksi, jos listataan poissaolopelaajat.Sportilta puuttuu myös puolen tusinaa pelaajaa, joten materiaalin taakse ei voi mennä.
Selvittiin vain maalin tappiolla. Lähden baariin.. loput radiosta ja teksti-tv..