Ondrej Fucking Kos
Vakiokokoonpanossa
- Viestejä
- 964
Koska oltiin molempien perässä E: silti aika erikoinen uutinen jos näin olisiMiksi ihmeessä Rubin tai Erholtz jotenkin erityisesti kirpaisisi Ilvesläisiä?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Koska oltiin molempien perässä E: silti aika erikoinen uutinen jos näin olisiMiksi ihmeessä Rubin tai Erholtz jotenkin erityisesti kirpaisisi Ilvesläisiä?
Miksi Mctorso kuvittelee että heidän hankintansa jotenkin laittaisi meitä kiehumaan?Miksi ihmeessä Rubin tai Erholtz jotenkin erityisesti kirpaisisi Ilvesläisiä?
Ei kirpase Rubin, meil on Pavlat.Koska oltiin molempien perässä
En tiiä sanoko jo joku mutta ens kaudella ei ois pavlattia jos oltais Rubin saatuEi kirpase Rubin, meil on Pavlat.
Onneks ei saatu. Varmasti jonkunverran kalliimpi pelaaja.En tiiä sanoko jo joku mutta ens kaudella ei ois pavlattia jos oltais Rubin saatu
Niin ja pavlat yhtä hyvä/parempiOnneks ei saatu. Varmasti jonkunverran kalliimpi pelaaja.
Miksi ihmeessä Rubin tai Erholtz jotenkin erityisesti kirpaisisi Ilvesläisiä?
Mää luulen että mäktorsoa kyrsii tän hetkinen tilanne. Ilves on ny siinä tilanteessa missä toi hössöttäjä kuvitteli ja haluais Kärppien olevan. Jollain mäktorso pitää jotain vaikutusta tehrä, ku hänen puheensa ja luulot on osoittautunut, kyllä, torsoksi.Miksi Mctorso kuvittelee että heidän hankintansa jotenkin laittaisi meitä kiehumaan?
Kyllä tuolla torsolla taitaa velatkin olla saatavia…Kyseessä kun on McTorso niin voihan nuo pelaajat olla myös vaikka Teemu Lepaus ja Samuli Vainionpää.
Varmaan lukenut foorumiltaItse kuulin kaverilta lauantaina että Haapala ja Holmström olis tulossa ilvekseen. Mut varmuutta en tiedä huhulle
Tulee aika kova keskikaista kun saadaan Mänty-Schnarr-Holmstrom-Nättinen siinä on yhteensä semmoset kaksi miljoonaa kiinni.Itse kuulin kaverilta lauantaina että Haapala ja Holmström olis tulossa ilvekseen. Mut varmuutta en tiedä huhulle