Janko
Luottopelaaja
- Viestejä
- 9 090
Noniin oliskohan sun aika nyt ottaa hetki happea.E. Se olikin Hannele
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Noniin oliskohan sun aika nyt ottaa hetki happea.E. Se olikin Hannele
Kai se olis niin. Ja silloin se tilanne olisi muuttunut tuo Jyväskylän pelin jälkeen.Voihan se olla, että soppari on purettu esim. Jos Suomi olisi liian kallis pelaaja tai jotain laatuun verrattuna ja joukkue tarvitsee jotain muuta. Hyvin epätodennäköistä mutta mahdollista
Ripa sanonut et helvetti naapuri maksaa jollekin imurille 1,5me niin maksetaan me Eemelille 1,6me…Voihan se olla, että soppari on purettu esim. Jos Suomi olisi liian kallis pelaaja tai jotain laatuun verrattuna ja joukkue tarvitsee jotain muuta. Hyvin epätodennäköistä mutta mahdollista
Hyvä haku. Myös Räty, Tikka, Marek, Nikke, Lööf julkaistu ToukokuussaJäin miettii tota toukokuuta. Että miksi se on siihen otettu.
Toukokuussa 25 julkastiin Borgi, Toni Utunen, Hölö, Juho Rautanen ja Näde.
Arvaan siis, että toinen nimi Callen lisäksi on Näde tai Hölö.
Kellään lainaa hengityskonetta? Ei kestä pumppu enää pitkäänNoniin oliskohan sun aika nyt ottaa hetki happea.
Toukokuu on tuosta alkuperäisestä meemistä.Jäin miettii tota toukokuuta. Että miksi se on siihen otettu.
Toukokuussa 25 julkastiin Borgi, Toni Utunen, Hölö, Juho Rautanen ja Näde.
Arvaan siis, että toinen nimi Callen lisäksi on Näde tai Hölö.
Jäin miettii tota toukokuuta. Että miksi se on siihen otettu.
Toukokuussa 25 julkastiin Borgi, Toni Utunen, Hölö, Juho Rautanen ja Näde.
Arvaan siis, että toinen nimi Callen lisäksi on Näde tai Hölö.
Tai oiskohan vaan koska legendaarisessa alkuperäisessä videossa Pepe sanoo uudenvuoden aaton olevan toukokuussa ja siittä on sit väännetty uus versio.Hyvä haku. Myös Räty, Tikka, Marek, Nikke, Lööf julkaistu Toukokuussa
Hieman olit myöhässäTai oiskohan vaan koska legendaarisessa alkuperäisessä videossa Pepe sanoo uudenvuoden aaton olevan toukokuussa ja siittä on sit väännetty uus versio.
Mutta miksi toi pätkä on ylipäätään otettu tähän, kun julkaisupäivä kerrotaan lopussa? Ainoa, mitä en oikein ymmärrä kun on myös verrattain pitkä ja tekstikään ei liity asiaan kolossikalmareineen.Tai oiskohan vaan koska legendaarisessa alkuperäisessä videossa Pepe sanoo uudenvuoden aaton olevan toukokuussa ja siittä on sit väännetty uus versio.
Sami ja Vatu vitsailee aika usein tosta pätkästä podcaastissa.Mutta miksi toi pätkä on ylipäätään otettu tähän, kun julkaisupäivä kerrotaan lopussa? Ainoa, mitä en oikein ymmärrä kun on myös verrattain pitkä ja tekstikään ei liity asiaan kolossikalmareineen.
Okei, en ole niiin paljoa podia kuunnellut.Sami ja Vatu vitsailee aika usein tosta pätkästä podcaastissa.
Kymppejä siellä sun täällä.Yllättäen Borgy jakaa kymmentä lippua huomiseen peliin omassa ig,ssään.. sattumaa?
Vastaan itselleni, että on sattumaa..Yllättäen Borgy jakaa kymmentä lippua huomiseen peliin omassa ig,ssään.. sattumaa?